2.499 TL fiyatı ile en yeni ve en uygun iPad kutusundan çıkıyor!

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by
25 İzlenme
#apple #iPad #ipadkutuacılısı
https://shiftdelete.net/2-499-tllik-ipad-kutusundan-cikiyor

Apple'ın son zamanlarda tanıttığı ürünler arasında yer alan 7. nesil iPad kutu açılışı ile karşınızdayız. Uygun fiyatı ve Apple kalem desteği ile ön plana çıkan 7. nesil iPad, uygun fiyata iPad deneyimi yaşamak isteyen veya eğitim alanında kendisini geliştirmek isteyenler için ön plana çıkıyor. Yeni iPad kutu açılışı ile kutudan neler çıkıyor, 7. nesil iPad özellikleri neler yakından bakıyoruz.


2.499 TL fiyat etiketi ile Apple Store'larda kendine yer bulan en yeni iPad, bu sefer çok farklı özellikler ile karşımıza çıkıyor. Biz de bu videoda Yeni iPad özellikleri neler kısaca bakıyor, iPad'i kutusundan çıkartıyoruz.


7. nesil iPad özellikleri

iPad, 2 farklı depolama alanı ile karşımıza çıkıyor. 32 GB depolama alanına sahip iPad 2.499 TL fiyat etiketi ile karşımıza çıkarken, 128 depolama alanına sahip iPad 3.199 TL fiyat etiketi ile bizleri karşılıyor. iPad satın alırken, Wi-Fİ+Cellular yani SIM kart takıp her yerden internete erişebilme özellikli bir iPad satın almak isterseniz de bu fiyat tekrar değişiyor.

iPad bizleri 10.2 inç büyüklüğünde bir ekran ile karşılıyor. Bu ekran 1620 x 2160 çözünürlük ile 264 PPI değerine ulaşıyor.

7. Nesil iPad'in içerisinde iPhone 7'den tanıdık gelen Apple A10 Fusion işlemcisini görüyoruz. Bu işlemcinin yanında ise iPad, depolama alanı farketmeksizin 3 GB RAM ile karşımıza çıkıyor. iPad işlemci tarafında geride kalmış gibi gözüksede iPadOS işletim sistemi ile beraber çoklu görevlerin üstesinden rahatça gelebiliyor.

7. Nesil iPad'in içerisinde 2 farklı kamera bulunuyor. Arka kamera, 8 Megapiksel f/2.4 diyafram özelliği ile geliyor. Video tarafında ise FULL HD 30 FPS Stereo video kaydı yapabiliyor. Yeni iPad'in ön kamerası ise 1.2 Megapiksel çözünürlük ve f/2.2 diyafram ile karşımıza çıkıyor. Bu kamera ile HD video kayıtları yapılabilirken ayrıca HD FaceTime görüşmeleri de yapılabiliyor.

iPad tüm gün süren pil ömrü iddiası ile geliyor. 8827 mAh boyutunda bir bataryaya sahip iPad, 11 saatlik bir pil ömrü vaat ediyor.

iPad özellikleri arasında sadece teknik detaylar değil, yazılımsal detaylara da odaklanmak oldukça önemli. Zira Apple, iPad için "Bir bilgisayar gibi. Ama hiçbir bilgisayar gibi değil" cümlesini kuruyor. Videoda bahsettiğimiz üzere Safari'de gezerken tam masaüstü web sitesi deneyimi, aynı anda birçok uygulamayı aktif olarak kullanabilme, dosyaları aktif olarak görebilme ve USB aygıtlarını iPad'e bağlamak gibi birçok özellik iPad'i farklı bir boyuta taşıyor.
Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Kategori
ShiftDelete.Net YOUTUBE KANALLARI

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.