Asi Burak Röportajı - Bilgisayar Oyunları ile Değişen Dünya

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
39 İzlenme
Bilgisayar oyunları dünyayı nasıl değiştirebilir? Zararlarından çok bahsedilen oyunların yararlarından neden bahsedilmez? Çocuklar ve aileler nelere dikkat etmeli? Oyunları hiç tanımayan büyük şirketler ve bunların yöneticileri nasıl tanıyabilir? Türkçe altyazılı röportajımızda bunları bilgisayar oyunlarını farklı açılardan ele alan, son yılların dikkat çeken yöneticileri arasında yer alan, Power Play CEO'su Asi Burak ile konuştuk.

Kendisiyle ilgili detaylı açıklamayı makalemizde görebilirsiniz: https://www.technopat.net/2018/05/25/asi-burak-roportaji-bilgisayar-oyunlari-ile-degisen-dunya/

Bu röportajda özellikle üzerinde durduğumuz bir nokta da sık sık karşımıza "çocukları kötü etkiliyor şeklinde" olumsuz ve sansasyonel haberler ile sürülen oyunların, aslında çocukları ve gençleri, onların gelişimini nasıl olumlu etkileyebileceği oldu. Ailelerin çocuklarıyla dijital çağda iletişiminden, günümüz oyun algısındaki değişmelere pek çok konuşmaktan keyif aldığımız noktaya değinme imkanımız oldu. Bu güzel röportaj için kendisine teşekkür ederiz.
Kategori
Technopat YOUTUBE KANALLARI

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.