CES 2019 #25 - ASUS ROG Mothership

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
29 İzlenme
CES'in en dikkat çeken bilgisayarı ASUS ROG Mothership oldu. Masaüstü, dizüstü ve All-in-One harmanı, yepyeni bir konsept olarak çıktı karşımıza: https://www.technopat.net/2019/01/13/ces-2019-25-asus-rog-mothership/

CES 2019'da ASUS standında gördüğümüz GZ700GX yenilikçi bir bakış açısına sahip. İlk bakışta büyükçe bir laptop gibi görünüyor. Tasarımı ROG serisi oyuncu dizüstü bilgisayarları gibi. Ancak dokunduğumuzda ve kurcaladığımızda tamamen farklı olduğunu anlayabiliyoruz.

Mothership'in klavyesi katlanıp ayrılabiliyor. Bütün kritik bileşenler ekranın arkasında ve bu ekran tek başına, dikey olarak masaya konulabiliyor. Bu şekilde klavyeyi ayrı ya da birleşik kullanmak mümkün. Bu sayede AIO yani ekran PC, bir masaüstü bilgisayar gibi ya da laptop gibi karma bir kullanım sunuyor. Bileşenler klavye altında olmadığı için bütün sıcak hava ve soğutma tertibatı üst kısımda ve sizden uzakta duruyor.

GZ700GX Teknik özellikleri de en üst noktada: 8. Nesil Core i9 8950HK işlemci, Nvidia GeForce RTX 2080 ekran kartı, DDR4 2666 MHz, 64 GB RAM, 512 GB M.2 SSD ve ASUS'un yüksek tazeleme hızına sahip ekran, özel ayarlanmış ses sistemi, çok sayıda bağlantı portu, 802.11 ax kablosuz ağ desteği ve yüksek hızlı kablolu internet desteği de görebiliyoruz.
Kategori
Technopat YOUTUBE KANALLARI

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.