Featured

Dünyanın En Garip 10 İnsanı

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
237 İzlenme
Guinness rekorlar kitabına girmeyi başarmış dünyanın en ilginç insanlarını derledim. Hatta bir adamda arabalardan hoşlanıyor.

Abone Olmak İçin ► http://goo.gl/glYKBz
Facebook ► https://goo.gl/aKeUDn
Twitter ► https://goo.gl/oucS1l

10 - Vietnamlı Tran Van Hay isimli bu adam Guinness Rekorlar Kitabı'na dünyanın en uzun saçlı erkeği olarak girmeyi başarmış. Tam 50 yıl saçlarını hiç kestirmemiş.

9 - Dünyanın en büyük ağızlı adamı olan Francisco Domingo Joaquim isimli bu Angolalı adamın 17cm büyüklüğünde koca bir ağzı var.

8 - Wim Hof isimli Hollandalı dünya rekortmeni bu adam tam 1 saat 52 dk. buz içinde kalmayı başarmış.

7 - Mitsuo Matayoshi isimli japonyalı bu adam bir siyasi parti lideri. 1997 yılında kurduğu Dünya Ekonomik Topluluğu Partisi'nin dayalı olduğu ilke ise bu adamın Hz. İsa olduğunun kabul edilmesiymiş.

6 - İranlı mülteci Mehran Karimi Nasseri 26 Ağustos 1988 itibaren Fransa'da Charles de Gaulle Havaalanı 1 Nolu Terminali'nde Temmuz 2006 yılına kadar yaşadı. Hikayesi Tom Hanks'in başrolünü oynadığı " Terminal" filminin ana ilham kaynağı.

5 - Sadhu Amar Bharati isimli bu hintli adam Tanrı Shiva onuruna 1973 yılında kolunu kaldırdı, ve o zamandan beri de bir daha bir yere koymadı.

4 - 2010 yılında 101 yaşındaki Zhang Ruifang adında Çinli kadının alnından birden bire boynuz çıktı. Sebebi bilinmeyen bu olayda akrabaları şok oldu.

3 - Hindistan'ın Nagpur kentinde yaşayan Bhadat isimli adam büyük göbeğinin sıra dışılığınından hep müzdaripti. 1999 yılında doktora gitmiş ve hastaneye gittiğinde doktorlar hayretler içinde kalmış. Bhadat'ın karnında tam olarak gelişmemiş ikiz kardeşi varmış.

2 - Dünya'nın en ince belli kadını olan Cathie Jung 38 cm beliyle kendisini korselerin kraliçesi olarak tanıtıyor. 2007 yılında guinnes rekorlar kitabına girmeye hak kazanmış.

1 - Edward Smith isimli bu adam arabalardan hoşlanıyor. Üstelik Vanilla isimli, 1967 Volkswagen Beetle marka kız arkadaşı bile var. Söylediğine göre 1000in üzerinde arabayla ilişkiye girmiş.

Müzikler:
"Quirky Dog" & "Gustav Sting" Kevin MacLeod (incompetech.com)
Kategori
Komik ve ilginc Videolar Bilgi Bankasi

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.