Featured

Dünyanın En İlginç 10 Sakal Ve Bıyığı

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
647 İzlenme
Yeni videoları anında izlemek için kanalamıza Abone Olunuz.
Türkçe Top10 Videolarının Paylaşım Merkezi; Top10Turkiye

Facebook sayfamız; https://www.facebook.com/pages/Top10-T%C3%BCrkiye/767404636605028


Konu ile İlgili Ek Açıklamalar ve Ek Bilgiler:

Genç kadınların, erkeklerde tercih ettikleri sakal stilleri hakkında söyledikleri:

"Bence erkekte hafif kirli sakal, hatta temiz tutulduğu ve düzenli olarak kırpıldığı takdirde keçi sakalı çok çekici oluyor. Yüze birçok kadının beğendiğini söylediği bir ifade - pürüzlü görünüş - katıyor. Bununla birlikte, bundan fazlası (lumberjack/ Santa görünüşü) iyi değil. Bazı kızlar seviyor ama bence pis görünüyor. Eminim bazı erkekler bu sakalı başarıyla taşıyabilir ama henüz böyle birini görmedim..."

"Tam sakal hayranı olduğum söylenemez ama çene hattını gizlemeyen veya boyun bölgesine uzayıp göğüs kıllarıyla birleşmeyen kısa, iyi bakımlı bir sakal erkeksi ve bu nedenle de arzu edilebilir. Asi sakal ayartıcı olmaktan uzak. Aynı zamanda çok kısa da olmamalı çünkü "titiz" olduğunda çok hoşuma gitmiyor."

"Favori sakalım üç günlük sakal. Bence erkekler sakalını biraz uzatıp kırparak "haftasonu tıraş olmayınca" ortaya çıkan kirli sakalın düzgün şeklini elde ettiğinde yakışıklı oluyorlar. Kıllı erkekleri sevmem ama doğal ve kirli kısa sakal seksi oluyor; böyle sakalı olan birini öpünce dudaklarda meydana gelen karıncalanma hoşuma gidiyor."

"Aynı şekilde modern bir erkekteki eski moda bıyık da hoşuma gidiyor. Bu stil çoğu zaman kayda değer ve bilinçli oluyor. Çok çekici bir "her neyse" havası ve güven oluşturuyor. Bıyık bırakan erkekler hakkında her zaman daha fazla bilgi edinmek isterim."

"Bana kalsa erkeğimin her zaman ya temiz tıraşlı ya da hafif kirli sakallı olmasını isterim. Nihayetinde bu erkeğe ve onun kişisel tarzına bağlıdır. Bir veya iki günlük kirli sakal gerçekten çok seksi olabiliyor ama bundan daha uzun süreli olunca kontrolden çıkıyor ve bakıma ihitiyaç duyuyor. Kızların pürüzsüz ve ipeksi bir cilde sahip olması bekleniyorsa erkeklerden biraz çaba sarf edip tıraş olmalarını istersek fazla bir şey istemiş olmayız."


"Kısa ve tam sakal arasında kalan sakalları severim. Tıraş olmadan bir hafta - on gün uzatılınca mükemmel oluyor. Dağınık ve kaba bir görünüş ama yine de bakımlı ve kontrollü. Bu görünüş genç ve seksi ve şekillendirme yapan erkekte iyi duruyor."

İşte böyle. Bir kez daha gördük ki büyük çoğunluk şu anda medyada gördüğümüz gibi kirli sakaldan hoşlanıyor. Bu durum size tam sakallı adamların amacının ne olduğunu sorgulatıyor. Son derece kendilerinden eminler mi yoksa bir şey mi saklıyorlar?Top10Turkiye Sunar,
Bizi izlediğiniz için teşekkürler, izlemede kalın ;)
Kategori
Komik ve ilginc Videolar

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.