Dünyanın İlk 1.600 Nit ve 120 Hz Monitörü ASUS ProArt PA32UCG - IFA 2019 #13

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
18 İzlenme
Bu kez ASUS'un profesyoneller için geliştirmiş olduğu  1600 Nit parlalıklık ve 120 Hz ekran tazeme hızı sunan ProArt PA32UCG monitöre yakından bakıyoruz: https://www.technopat.net/2019/09/10/dunyanin-ilk-1600-nit-ve-120-hz-monitoru-asus-proart/

Tüm IFA haberleri ve videoları: https://www.technopat.net/etkinlik/ifa/ifa-2019/
IFA Sponsorumuz Mediamarkt: http://bit.ly/mediamarkt-ifa
Güncel laptop ve Ultrabook modellerini MediaMarkt‘an satın alabilirsiniz..

Fotoğrafçılık, film yapımcılığı, animasyon ve 3D tasarım alanlarında çalışan içerik oluşturucular ile mimari ve üretim gibi sektörlerdeki profesyoneller işlerini en iyi şekilde yapabilmek için en yüksek performansı sunan araçlara ihtiyaç duyuyor. Yeni ProArt ekran serisi bu beklentileri 10-bit renk derinliği ve yüksek renk doğruluğuyla karşılıyor.


Fabrikada sıkı bir ön kalibrasyon sürecinden geçen ekranlar eskiye göre üç kat daha fazla denetimden geçiyor. Renk doğruluğunun devam etmesini sağlamak için, ProArt ekranlarda ProArt Donanım Tabanlı Kalibrasyon teknolojisi yer alıyor. Bu sayede renk profillere ekranın kendisine kaydedilebiliyor.


Mini-LED ve üst seviye IPS panellerle donatılan en yeni ProArt ekranlar, Dolby Vision ve HLG gibi birden fazla HDR biçimini destekleyerek film, yayıncılık ve oyun sektörlerindeki profesyonellere olağanüstü HDR performansı sunuyor. Bunlara ek olarak, quantum-dot teknolojisi ile DCI-P3 ve daha fazlası gibi geniş renk gamlarına destek veriliyor. ProArt ekranlar Thunderbolt 3, DisplayPort, HDMI ce dahili USB girişleriyle zengin bağlantı seçenekleri sunuyor. İçerik üreticiler böylece işleri için ihtiyaç duydukları çeşitli depolama aygıtlarını ve başka cihazları bağlayabiliyor.
Kategori
Technopat YOUTUBE KANALLARI

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.