Featured

Edip Yüksel (T) Beyinlere üfüren din ve cin tüccarları

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by
136 İzlenme
Dogmatik dinlerin, insanların uydurduğu şirk dinlerinin çocukluk yaşlardan itibaren insanları afyonlayıp aptallaştırdığını çok iyi biliyoruz. Bir milyara yakın Hindu, iki milyarı aşan Hristiyan, iki milyara yaklaşan Sünni ve Şii dinlerinin mukallitleri, mürit ve sersemitleri bu şeytani illüzyona milyar kez tanıktır. Olağanüstü iddialar için olağanüstü deliller istemek gerekirken, maalesef olağanüstü hem de absürt iddialar için olağan deliller bile aranmıyor.

Hakan Bakar adlı kanalda "Suya Ayet Okununca Bakın Ne Oluyor. Allahu Ekber" başlıklı videoya dikkatim çekildi. Oradaki hokkabazlığı fark etmişler ve "Edip abi bak şu şarlatanlar nasıl da yüz binlerce saf insanı kandırıyorlar" diye benden bir video yapmamı istemişlerdi...

Bu videoda sihir/büyü, cinler ve new age denilen sahte-bilimciliği (pseudoscience) tartışacağım. Ayrıca Falaq diye bilinen Kuran'ın 113'üncü suresinde yapılan Sünni/Şii tahrifatı tartışacağım.

Sözkonusu şarlatanlık videosunun altında yazılı bir yorum:

HACI RECEP: Her geçen gün neden Batılıların ve bazı asyalıların ileriediğini ve müslüman dünyasının yerinde saydığını veya geri kaldığını daha iyi gözlemleyebiliyorum..böyle kılıksız şarlatan insanlar suya ayet akuyunca suyun değiştiğini vs iddia ederek mucize cin,büyü isimlerini kullanarak kendilerine maddi menfaat sağlıyorlar..yani mucize ayet adını kullanarak meyilli insanlardan para kazanıyorlar...Halbu ki bu saf insanlar Allahın yarattığı her şeyin mucize olduğunu bilmekten ve anlamaktan uzak gafil insanlardır...Neden dönüp bir damla sudan( meniden) mucizevi bir şekilde mükemmel insan yaratıldığına bakmazlar..neden gezegenlerin havada düşmeden asılı kalabildiğini,yörüngesinden çıkmadan dönebildiğini anlamazlar,,neden kuru toprağa atılan bit tohum tanesinden dev bir ağaç ve ondan leziz meyveler çıktığı mucizesini görmezler?...cevabını hemen ben vereyim,çünkü bunlarda para yok,,kazanç yok,sömürü yok,,,saf müslümanları, büyü, cin, tılsım, mucize gibi parapsikolojik ve enerji boyutlarını insanlara kolayca satabiliyorlar.. zavallılar..
Kategori
Edip Yüksel

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.