Edip Yuksel (T) Firavun'un Minaresi ve Ezan

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by
14 İzlenme
"Bariz ve net bir ezan protestosu oldu mu?"

Protesto olsa ne yazar?

Niye Allah'tan daha çok Allahçılık yapıyorsun?

Hristiyanların, Hinduların, Sünnilerin kendisine iftira etmesine, politikacıların din ticareti yapmasına izin veren Allah niye kadınlara izin vermesin?


R. Ihsan Eliaçik @ihsaneliacik
Madem ezandan rahatsiz olup islik çaliyorlar, 110 bin camide hergün bes vakitte bunu neden yapmiyorlar?
Olayin yürüyüsün yasaklanmasina yönelik oldugunu, bunun ezana sadece denk geldigini bilirler ama seçim ortami malzeme lazim.
Ilk mitingte diline dolar.

Edip Yüksel @edipyuksel
EZAN
1. Kuran'a inat Muhammed'in ismi eklenmistir: "Mescitler sadece Allah'indir; Allah'tan baskasini çagirmayin" (3:18 ve 39:45; 9:107-110)
2. Minareler dikmek gösteris ve savurganlik adetidir (23:36; 26:128)
3. Maasla ezan okuyup namaz kildirana tabi olunmaz (36:21)
4.

Edip Yüksel @edipyuksel
Ezanlari Allah+Muhammed TESNIYE sirkini içeriyor (72:18; 39:45; 3:18).
Sünni namaz kildirgaçlari daha günes dogmadan hoparlörlerle tüm mahalleyi ayaga kaldirma hakkina sahip degiller. Kendileriyle ayni dini/mezhebi paylasmayan vatandaslarin vergisenden aldiklari maaslar zikkim

Ahmet Serkan ???? @ahmetSerkan53
@MURATMIHCIOGLU @barbarosansalfn
Akp zihniyeti sizi ne hallere sokmus çikarmis. Sokmus çikarmis sokmus çikarmis ?? Sunu bir defa bileceksiniz, Türkiye Musluman Türklerindir. Musluman Türkler ne derse onu ya seve seve yada sie sie yapacaksiniz. Bu ülkede ne kürtçülük yapmaniza izin verirler nede islam düsmanligi

Edip Yüksel @edipyuksel
Sirk dinleri FIRAVUNLAR ve FIRAVUNCUKLAR üretir.... Bu Sünni müsrik, bu fasist kendisini müslüman (barisçi) diye tanitan bir münafik. Tarih boyunca Sünni, Sii, Katolik, Protestan, Naksi, Nurcu, Hindu tüm müsrikler gücü ele geçirince simarir ve yeryüzünde ifsat ve zorbalik yapar!

Edip Yüksel @edipyuksel
Kuran'a göre, NIDA veya EZAN (toplu ilan, açik çagri) sadece CUMA SALATI yani TOPLU DAYANISMA ve DUA için yapilir (62:9) CUMA yani TOPLANTI GÜNÜ ve saati seçilmis görevliler tarafindan belirlendikten sonra günü ve saati ilan edilir. Bu ilan sokakta, gazete ile, TV ile yapilabilir

Edip Yüksel @edipyuksel
Her seyden önce soruyu "müslümanin kendisi gibi iman etmeyenleri uykularindan uyandirmaya veya zorla kendi dini sloganlarini dinletmeye hakki var mi? diye sormali.
https://www.youtube.com/watch?v=VZJSPYLWZnM

OZZY @zkan_kse
Bu ülkede tarikatlar dergahlar sapitmis durumda. Hepsi kapatilmali, seyh, efendi, hazret kim varsa hepsi islam dinine zarar vermekten yargilanmali.

Edip Yüksel @edipyuksel
Saçma. "Dine zarar vermek" diye bir suç olamaz!
Devlet halk adina tarikatlari kontrol etmeli; para girisi ve çikisi internette canli izlenebilmeli; devlet din adamlarina maas ödememeli; vergi muafiyetleri olmamali, ayda bir muhalifleriyle kamuya açik 2-3 saat canli tartismalilar.
Kategori
Edip Yüksel

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.