Featured

Gerçekleşmiş 10 Ilginç Tekrar Iliştirme Ameliyatı

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
146 İzlenme
Gerçekleşmiş 10 ilginç Tekrar iliştirme Ameliyatı. Dünyada yapılmış en ilginç ve enteresan ameliyatları derledim. iyi seyirler.

10 - Kaitlyn Lasitter
Bir eğlence parkında Superman kulesi adı verilen bir alete binerken kabloların ayağına sarılması sonucu 2 ayağını da kaybeden Kailtyn’in sağ ayağı kurtarılabilmiş ama sol ayağı kurtarılamamış. Aile yüksek miktarda tazminat almış.

9 - 12 yaşında bir trene atlamak isterken düşen ve bu yüzden omzundan itibaren kolunu kaybeden Everett Knowles bu ameliyatın gerçekleştirildiği ilk kişidir. Everett kolunu tekrar kullanabildi.

8 - Arsenio Matias
Bir iş yeri kazası sonucu iki elini de makinaya kaptıran Arsenio Matias, iş arkadaşları olmasaydı şu an elsiz olacaktı. Durumu gören iş arkadaşları onu oturtup kollarını yukarı kaldırıp turnike uygulamışlar, diğerleri de elleri için buz hazırlamışlardır. Ameliyatın ve 1 yıllık rehabilitasyonun sonucunda Matias 2 elini de kullanabiliyor.

7 - Yang Chiung-ming ve Chen Ming-kuo
Şaka gibi ama gerçek. Bir alışveriş merkezi için 2 takımlı halat çekme yarışı düzenler. İpin gücü hesaba katılmaz ve iki tarafta en başta olan kişilerin elleri baskıyla kopar. Neyse ki ikisinin de eli yeniden takılabilmiştir.

6 - Paul Gibbs
Paul Gibbs kamp yaparken 3 kişinin saldırısına uğramış ve saldırganlar Gibbs’in kulağını kesmişler. Kulak olaydan 17 saat sonra bulunduğu için doktorlar kulağı karnın içine yerleştirip hücre yenilemesini sağlamaya çalıştıktan sonra kulağı monte edebilmişler.

5 - Garrett La Fever
Odun keserken sağ el başparmağını kaybetmiş. Eline monte edilmesi için sağ ayak başparmağının kesilmesine karar veren Garrett ameliyattan 2 ay sonra elini tamamen kullanabilir olmuş.

4 - Veteriner Chang Po-Yu
Bir veteriner olan Chang Po-Yu, tam uyuşturulmadığını fark etmeden kolunu timsahın ağzına sokmuş ve timsah kolunu koparmış. Cesur bir arkadaşı timsahı etkisiz hale getirip kolun tekrar takılmasını sağlamış.

3 - Kafa Derisi
Salıncakta oynarken pitbull saldırması sonucu bu hale düşen 4 yaşındaki bu güzel kızın kafa derisi köpek tarafından kopartılmış. Uzman doktorların başarılı bir ameliyatı sonucu kafa derisi tekrar yerine dikilmiş.

2 - Sandeep Kaur
Bu inanması güç olayda ise 9 yaşında Sandeep Kaur yüzünü harman makinesine kaptırmış ve kaybetmiş. Suratını 2 parça halinde hastaneye getirdiklerinde doktorlar suratı birleştirmeyi başarır ve yüzü tekrar takarlar.

1 - Israel Sarrio
Kolunun dirsekten aşağısını bir kazada kaybeden kamyon şöförü Israel Sarrio'nun kolunu doktorlar takar ama kol iltihap kapmaya başlar, doktorlar kolu keserek kasık bölgesine monte eder ve kolu canlı tutar. İltihap iyileştikten sonra kol tekrar yerine takılır ve kamyon şöförü sağlığına kavuşur.

Müzikler:
"Carnivale Intrigue" & "Cool Intro" Kevin MacLeod (incompetech.com)
Kategori
Komik ve ilginc Videolar Bilgi Bankasi

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.