Featured

Hayvanlarla Evlenen 10 İlginç İnsan

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
158 İzlenme
Dünyanın en ilginç evliliklerine imza atmış olan bu insanları anlayabilmek çok zor. Köpek ile evlenen adam bile var. iyi seyirler.

Abone Olmak İçin ► http://goo.gl/glYKBz
Facebook ► https://goo.gl/aKeUDn
Twitter ► https://goo.gl/oucS1l

10 - Midilliyle Evlenen Adam
Mark Matthews adındaki adam 1992 yılında Pixel adını verdiği midillisiyle evlendi. Birlikte tv progamına bile çıktılar ama, program yayınlanmadı. Video paylaşım sitelerine düştü.

9 - Keçiyle Evlenen Adam
2006 yılında Charles Tombe bir keçiyi sahibinden 75 dolara aldı. Keçiye fena derecede takıntılı olan adam keçiyle evlenip ve daha sonra onunla ilişkideyken yakalandı.

8 - Yunusla Evlenen Kadın
2005 yılında Sharon Tendler isimli İngiliz zengin kadın Cindy adında bir yunusla evlendi. Ancak bu mutluluk uzun sürmemiş. Düğünden bir yıl sonra Cindy ölmüş.

7 - 2009 yaşındaki Emily Mabou tıpkı babasına benzediği için köpeğiyle evlenmiş. Yalnızlıktan bunaldığını söyleyen kadının düğün törenine ailesi katılmamış.

6 - 2010 yılında Endonezya/Bali'de yaşayan Ngurah Alit isimli bir çocuk ahırda inekle basılmış. Kabilesinin adetlerine göre yaptığı şeyi temizlemek için zorla evlendirilmiş.

5 - Ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld gözlerine baktığında cenneti gördüğünü söylediği kedisi Choupete ile evlenecekmiş.

4 - Joseph Guiso çok dindar biri. Köpeği Honey ile nikahsız yaşamayı uygun görmediği için 2010 yılında köpeği ile evlenmiş.

3 - Hindistanlı Selva Kumar isimli genç iki köpeği çiftleştiğini görüp onları taşlamış. Bu olaydan sonra kısmi felç geçirmiş. Bir falcı ona köpekle evlenmesse lanetin kalkmayacağını söylemiş ve oda bunun üzerine bir köpekle evlenmiş.

2 - 2010 yılında Alman Uve Mitzcherlich hasta kedisinin pskolojisini düzeltmek için onla evlenmeye karar veriyor. Bir seromoni ile evleniyorlar ama ne yazıkki kedi ölüyor.

1 - Hindistanlı Karmamoni isimli küçük bir kız çocuğu vücudunda bir izle doğdu. Kabilesi tarafından lanetli olduğu düşünülen küçük kız bir köpekle evlendirilmiş.

Müzikler:
"Chee Zee Beach" & "Cool Intro"
Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/
Direct Link: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100686.
Kategori
Komik ve ilginc Videolar Bilgi Bankasi

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.