Featured

Henüz Tanımlanamamış 10 Korkunç Yaratık

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
246 İzlenme
Türkçe Top10 Videolarının Paylaşım Merkezi; Top10Turkiye
Yeni videoları anında izlemek için kanalamıza Abone Olunuz.

Facebook sayfamız; https://www.facebook.com/pages/Top10-T%C3%BCrkiye/767404636605028Konu ile İlgili Ek Açıklamalar ve Ek Bilgiler:

Maymunumsu insan olarak tarif edilen büyükayaklarla ilgili özellikle ABD'de yetkililer bugüne kadar yüzlerce ihbar aldı. Yabani insan da denilen bu yaratığın Kuzey Amerika kökenli
olduğu öne sürülüyor. Ancak bu yaratığın varlığına dair bulanık resimler dışında kesin bir kanıt bulunamadı.

Tanımlanamayan gizemli hayvanlar kategorisi içnide yer alan Jersey şeytanı, ince kanatlı ve koyun başlı bir tür olarak tarif ediliyor. New Jersey'nin güneyindeki Pine Barrens'ta yaşadığına inanılıyor. New Jersey'de o kadar popüler bir yaratık ki şehrin hokey takımına bile Jersey Şeytanları deniliyor.

İskoçya'da yıllardır süre gelen Loch Ness Gölü'nde yaşadığı iddia edilen efsanevi canavar uydu fotoğraflarığnda görüldü!İskoçya'daki Loch Ness gölünde yaşadığına inanılan bu yaratıkla ilgi yıllardır çok sayıda araştırma yapıldı. Bilim adamlarına göre hiç bir balina bu derece büyüklüğe ve kanat genişliğine sahip olamaz.

Yer yine İskoçya, bu yaratığın varlığıyla ilgili ilk ihbar 1933 yılında yapıldı. Bu yaratığı gördüğünü iddia edenler onu şöyle tarif ediyor: "Yılan kafalı uzun vücutlu bir canavar." bu yaratığın bir nevi göl dinozoru olduğu iddia ediliyor.

Meksika’da 2007’de bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü. Cansız bedeni incelendikçe tuhaflıklar birbirini izledi. Kimine göre uzaylı, kimine göre henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü. Bilim adamları ise "DNA’sı yok" diye şaşkın.

Bu yaratık Tayland'da ölü bulundu. İnsanlar bunun ruhani bir varlık olduğuna inandı. Hatta ülkenin bir çok bölgesinden yaratığı ziyarete gelen insanlardan bazıları, ona kutsallık bile atfetti. Bilimadamları ise bunun deforme olan bir inek yavrusu olduğunu ileri sürdü.

7.2 santim büyüklüğündeki bu minik mi minik yaratık, 1 Ekim 2002'de Şili'de bulundu. Bilimadamları bu minik yaratığın bir fare ölüsü olduğunu iddia etse de kimi bilim çevreleri bu yaratığın küçük bir uzaylı ırkının ferdi olduğu görüşünde. Onlara göre hükümet bu bilgileri gizli tutuyor.

Bu esrarengiz ve tüyler ürpertici yaratık ABD'nin Louisiana kentinde, Berwick'teki geyik parkında görüldü. Yaratık 10 Aralık 2010'da objektiflere yakalandı. Ne olduğu üzerine hala bir uzlaşmaya varılmış değil.

Bu yaratık Panama'nın Cerro Azul bölgesinde, 17 Eylül 2009 tarihinde bulundu. Yerliler, kendilerine saldırdığını ileri sürdükleri bu yaratığı taşlayarak öldürdü.

2005 yılında İngiltere'de bir parkta bulunduğu iddia edilen bu minik perinin gerçek mi insan yapımı mı olduğu bilinmiyor. Ama çok gerçekçi göründüğü kesin.

Cinler, periler, uzaylılar, yaratıklar gerçek mi değil mi galiba bu sorunun cevabını ancak herkes kendine verebilir. Özellikle metafizik varlıklara inanıp inanmamak insanda biter.


Top10Turkiye Sunar,
Bizi izlediğiniz için teşekkürler, izlemede kalın ;)
Kategori
Komik ve ilginc Videolar

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.