Huawei'nin 5G Modemleri Nasıl Çalışıyor? - IFA 2019 #6

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
42 İzlenme
Huawei şu an dünyada en çok 5G altyapısına yatırım yapan şirket olma özelliğine sahip. Biz de Huawei'nin yeni 5G modemlerinin nasıl çalıştığını sizlere anlatıyoruz: https://www.technopat.net/2019/09/08/huawei-nin-5g-modemleri-nasil-calisiyor/

Tüm IFA haberleri ve videoları: https://www.technopat.net/etkinlik/ifa/ifa-2019/
IFA Sponsorumuz Mediamarkt: http://bit.ly/mediamarkt-ifa
Güncel Router, moder ve ağ ürünlerini MediaMarkt‘an satın alabilirsiniz..

3G'den 4G'ye geçerken öyle ciddi bir hız artışı görmemiştik ama 5G söz konusu olduğunda her şey değişiyor. Standart ağ genişliğinin çok üstüne çıkabilen 5G bağlantı hızları sayesinde internet hızları uçacak. Bu yüzden Huawei gibi üreticilerin 5G alanında ciddi yatırımlar yapması çok önemli.

Huawei'nin tak çalıştır 5G modemi, mobil ağlarda yakalayacağımız yüksek hızları normal bir ev ağına dağıtmamızı sağlıyor. SIM kartınızı takmanızla çalışan modem sayesinde, 5G hızını ortak bir ağda kolayca kullanmak mümkün oluyor. Elbette ülkemizde kotasız 5G internet abonelik seçenekleri olması da önemli.

Bu konuda Vodafone Avrupa'da girişimlerde bulundu, ülkemizde de görmek isteriz. Aslında Türkiye'de Turkcell Superonline daha önce kotasız 4.5G ya da LTE abonelik imkanı sunuyordu, ancak bunu kaldırdı ve artık bütün paketler kotalı olarak geliyor.

#ifa2019 #mediamarkt #5g
Kategori
Technopat YOUTUBE KANALLARI

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.