Kullanıcıları yarı yolda bırakmayan paket! - GM Ekstra Destek Paketleri!

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by
26 İzlenme
#gmdestek #gmesktradestekpaketi #generalmobile

https://shiftdelete.net/kullanicilari-yarida-birakmayan-gm-ekstra-destek-paketleri

General Mobile, ürettiği uygun fiyat yüksek performanslı telefonları ile gündeme gelmeye devam ederken kullanıcıların satış sonrası hizmetleriyle de yanında duruyor. Akıllı telefon sektöründe çoğu firmanın sunmadığı avantajlar ile karşımıza çıkan GM Ekstra Destek Paketleri hakkında bu videoda sizleri bilgilendiriyoruz.

GM Ekstra Destek Paketleri ile kullanıcılar birçok konuda avantajlı

GM Ekstra Destek Paketleri, kullanıcıların akıllı telefonları ile yaşayacağı sorunlara kolaylıkla çözüm sağlıyor. Kullanıcıların karşısına 3 farklı paket ile çıkan GM Ekstra Destek Paketleri her konuda çözüm sağlıyor. Telefonların satış sonrasında hem garantili tamiri hem de fiyatını koruması gibi birçok pakete bu videoda yakından bakıyoruz.


GM Ekstra Destek Paketleri hangi servisler ile karşımıza çıkıyor?

GM Hep Yeni Paketi

Bu paket ile satın aldığınız telefonun değerini her zaman koruyabiliyorsunuz. Kullanıcılar, telefonları ile beraber aldıkları bu paket sayesinde yeni bir General Mobile telefon aldıklarında ilk aldıkları telefonun bedeli kadar indirim kazanıyorlar. 2000 liralık bir General Mobile telefonu ve bu paketi satın aldığınız da, yeni bir General Mobile telefonu 2000 liralık bir indirim ile satın alabiliyorsunuz. Kullanıcılar bu paketi, GM 9 Pro ile beraber 390, GM 8 ile beraber 220, GM 9 Go ile 180 liralık bir bedel ödeyerek alabilecekler.

GM Hep Güvende Paketi

Bu paket, telefonu ile sık sık sorun yaşayanlar için düşünülmüş. Telefonunun ekranında kırılma gibi veya telefonunda belli başlı hasarlar ile karşılaşan paket sahipleri telefonlarını yılda 2 defa ücretsiz olarak tamir ettirebiliyor. Bu paket ile beraber, garanti dışında kalan sorunlar da General Mobile tarafından tamamen ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturuluyor. Kullanıcılar bu paketi GM 9 Pro ile beraber 220, GM 8 ile beraber 150, GM 9 Go ile 120 liralık bir bedel ödeyerek alabilecekler.

GM Garanti Plus Paketi

Telefonlarını uzun süre garantili bir şekilde kullanmak isteyenler için düşünülen paket, 2 yıllık garanti süresine fazladan 1 yıl daha ekliyor. Bu paket ile beraber, satın alacağınız telefonun garantisi toplamda 3 yıla uzamış oluyor. Paketin en güzel özelliği ise, kullanıcılar bu paketi telefonlarının garantisinin bitmesine 1 gün kala dahil alabiliyor olması. Kullanıcılar bu paketi GM 9 Pro ile beraber 120, GM 8 ile beraber 80, GM 9 Go ile 60 liralık bir bedel ödeyerek alabilecekler.

GM Ekstra Destek Paketleri neden tercih edilmeli?

General Mobile bu paketleri kullanıcılarına sunarken birçok detayı düşünmüş. General Mobile'ın bu paketlerini, piyasadaki çoğu koruma paketlerinden ayıran detay ise General Mobile'ın herhangi bir zorlaştırıcı şart sunmadan kullanıcının hasarları veya taleplerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Kategori
ShiftDelete.Net YOUTUBE KANALLARI

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.