Featured

LG Duvar TV: OLED TV Wall - CES 2017

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
115 İzlenme
CES 2017'de LG standında OLED TV Wall yani OLED duvar televizyonuna bakıyoruz: https://www.technopat.net/2017/01/13/lg-duvar-tv-oled-tv-wall-ces-2017/

LG Signature OLED TV W olarak isimlendirilen bu televizyonlar incecik yapılarıyla dikkat çekiyor. Biraz daha abartırlarsa duvar kağıdı seviyesine gelecek. Fuarda sergilenmek üzere arka kısımların görünebilmesi için cama yerleştirildiklerini belirtelim. Yani videoda gördüğünüz camlar televizyonun parçası değil.

Tasarım kesinlikle dikkat çekici, cama monte edilmiş televizyonlar mıknatıs ile sabitleniyor. Alt kısımda ise Soundbar'ı görüyoruz. Bu ses sistemi de kablo karmaşasından uzak bir çözüm ile, siyah bir bant görünümlü bağlantı ile TV'den sesi alıyor.

Tasarım ve televizyonların sunduğu görüntü kalitesi son derece etkileyici. Kendi panelini üreten sayılı şirketlerden biri olan LG, 2017'de televizyon konusunda CES'te yaptığı gösterinin ardından oldukça iddilalı duruyor. HDR ve yüksek yenileme hızlarının ötesinde OLED panellerin yenilikleri CES 2017 sonrasında tüketici elektroniği pazarında nasıl karşılanacak beraber göreceğiz.
Kategori
Technopat YOUTUBE KANALLARI

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.