Featured

Muhtemelen Görünce Şaşıracağınız TAM ZAMANINDA Çekilmiş Fotoğraflar

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by
109 İzlenme
Fotoğraf çekmenin en önemli noktası doğru zamanlamadır. Sadece fotoğrafta da değil, hayatta da zamanlama çok önemlidir. Güzel dediğmiz fotoğraf kareleri de işte doğru zamanlamayla çekilmiş olanları yani en azından tam zamanında çekilmiş fotoğraflar gözümüze estetik geliyor. Bu seferki videomda gördüğünüz zaman sizi muhtemelen şaşırtacak fotoğraf karelerine değindim. Keyifli seyirler dilerim hepinize..

Abone Olmayı Unutmayın: https://goo.gl/h32dnz
Instagram: https://instagram.com/taliogur

►İletişim: alioguriletisim@gmail.com

Ablacım bilmiyorum kaderin hangi cilvesi seni buraya kadar sürükledi ama durum hiç iç açıcı görünmüyor maalesef. Oysa ki develer uysal hayvanlardır, hanım abla deve abiye ne yaptıysa artık canına tak etmiş.

Vay efendim şöyle üzgünüm yok efendim bugün daha da üzgünüm falan deriz ya, bir insan eğer mutluysa her koşulda mutludur. Bakın mesela bu arkadaşa, ağzının ortasına abanmışlar hala gülmeye devam ediyor.
Tamam itiraf ediyorum, insan sadece tek bir anda mutsuz olabilir. O da bunun gibi ultra göbek erbabı bir dayıyı havuza atlamadan 3 saniye önce gördüğü anda. Neyse ki karede dayıyı fark eden hiç insan yok.
Yahu şu sincapları görünce bir tek benim mi ağızlarını yüzlerini mıncıklayasım geliyor? Bir de bu keratalar bir yemiş yiyor görmeyin. Şuna bakın sanki elinden kaçıracaklar fıstığını nasılda heyecanla yakalamaya çalışıyor.

Birisi beni çimdikleyip “Dur dur bi saniye, sandığın gibi değil her şeyi açıklayabilirim desin.” Bu bir göz yanılsaması değil mi arkadaşlar. Aksi ne köpek için ne de arkadaş için iyi bir durum olurdu çünkü.
Sol alttaki arkadaş, fotoğrafçı arkadaşa tahtadan silahını doğrultmuş ve ateş etmeye hazırlanıyor; ama fotoğrafçının umurunda değil, odaklanmış bir güzel ama safoz bilmiyor ki aslında çocuk hava saldırısı başlatmış.
Ne demiştim arkadaşlar size, mutlu olacağınız varsa sadece o hissi yaşarsınız hem de her anın keyfini çıkartarak. Bakın bu hanım ablaya mesela, kendileri attan düşmüş ama dünya umurunda değil.

Bu sahnede ise ben bir dram görüyorum arkadaşlar. Adamcağız belli ki 2 saniye sonra yere kapaklanacak. Herkesin komplo kurmuşçasına adamı sakince izlemesi size de tuhaf geldi mi?
Tam zamanında çekilmiş kareye güzel bir örnekte bu minik dostumuzdan gelmiş. Bilmiyorum denediniz mi ama eğer köpeklerin önünde böyle balonlar yaparsanız patlatmak için çıldırıyorlar resmen.

Ah be ya, kızcağızın yüzünü hüzün kaplamış resmen. Çok sorun değil yahu, epi topu birkaç meyve ve sebze. Bu arada, bu kareyi çeken arkadaş hanım kıza komplo kurmuş olabilir mi?
Mutluluk her yerde ya, bakar mısınız ne de güzel poz vermiş kameraya hanım abla. Az sonra başına geleceklerden haberi yok çünkü. Hayvanlarla fotoğraf çekerken gözünüzü pek ayırmayın onlardan.
Anladığım kadarıyla bir mezuniyet partisi ve yine herkesin keyfi gayet yerinde. Gülmeyen tek bir kişi var o da içki bardağını elinde tutan arkadaş. Çünkü o herkesten önce aydınlanmış ama az sonra hepsi aydınlanacak merak etmeyin.
Eğer köpek beslediyseniz bilirsiniz, yiyecek bir şeyler attığınızda gayet akrobatik şekillerde havada yakalarlar. İşte o yiyecek gelmeden çok kısa süre önce böyle psikopatça odaklanıyorlarmış meğer.
Bey abimiz hain planını yürürlüğe koyarken son derece keyifli görünüyor. Hanım ablamız ise,”Ne oluyo ya” Diyerek uyanmış ve az sonra vücuduna temas edecek buz gibi sudan habersiz. Fotoğrafçı arkadaş ise böyle bir kare yakalamanın mutluluğuyla nirvanaya ulaşmış.
Bu işte bir terslik yok mu sizce de? Balık dediğin suda olur kuş dediğin ise havada. Burada tamamen rol değiştirmişler, çözen arkadaşlar beni de aydınlatsın, gafam karıştı.


► Önerdiklerim:


Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7


►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://twitter.com/taliogur

https://instagram.com/taliogur

https://younow.com/taliogur


►Kaynaklar / Sources:
Kategori
Bilgi Bankasi

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.