Oppo Watch Fiyatı ve Özellikleri

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
5 İzlenme
Oppo, 2020'nin başlarında yeni akıllı saati Oppo Watch'ı duyurmuştu. Wear OS ile beraber çalışan bu akıllı saatin kutusunu açıyor ve özelliklerine yakından bakıyoruz. https://www.technopat.net/2020/09/10/oppo-watch-fiyati-ve-ozellikleri/

Android tabanlı akıllı saat gücünü Qualcomm Snapdragon Wear 2500 çipsetinden alırken 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama ile geliyor. Yurt dışında eSIM desteği de sunabilen giyilebilir cihaz, en azından Çin için NFC üzerinden ödemeler yapmaya da izin veriyor. Sağlık özellikleri tarafında ise kalp ritmi, egzersiz performansı, adet döngüsü ve uyku kalitesi için takip desteği mevcut. Ürünün elektrokardiyogram özelliği ise bulunmuyor.

OPPO Watch iki farklı kasa boyutu seçeneğine sahip. 46 mm model 1.91 inç AMOLED ekran ile 40 saat kullanım, 41 mm model ise 1.6 inç ekran ve 24 saat kullanım süresi ile geliyor. Ek olarak, 360 dolarlık 46 mm paslanmaz çelik ve safir kristal detaylı özel bir model de mevcut. Oppo, VOOC teknolojisi ile akıllı saatlerin hızla şarj edilmesini mümkün hale de getirmiş. Sadece 17 dakikada saatinizi yüzde 50 oranında şarj edebileceğiniz belirtiliyor.

Modellerin farklı suya dayanıklılık seviyesi sunduğunu da not olarak düşelim. Büyük modelde 5 ATM, küçük modelde ise 3 ATM dayanıklılık sağlanıyor. Apple Watch ile tasarımsal olarak çok benzese de, OPPO Watch üzerinde dijital kurma kolunun olmadığını da özellikle belirtelim.

Oppo Watch 41 mm versiyonu için belirlenen satış fiyatı 1.799 TL iken, bizim de kutusunu açtığımız 46 mm versiyonun fiyatı 2.299 TL.

Technopat.net Yayın Kanalları ve Sosyal Medya Hesapları:
Site: https://www.technopat.net/
Forum/Sosyal Ağ: https://www.technopat.net/sosyal/
LinkedIn: https://tr.linkedin.com/company/technopat
Twitter: https://twitter.com/TechnopatNet
Instagram: https://www.instagram.com/technopatnet/
Facebook: https://www.facebook.com/Technopat/
YouTube: https://www.youtube.com/technopat
https://www.youtube.com/channel/UC-gs6ml23jQKvLC86LzpQ0g
Technopat Global YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCsh0Qd1GDHK8Hnvn02bluzA
Technopat Social English/International Section: https://www.technopat.net/sosyal/bolum/english-section.118/
Kategori
Technopat YOUTUBE KANALLARI

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.