Oyunculara özel kola - Şampiyonlar kolada buluştu, oyuncuları coşturdu

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
6 İzlenme
#CocaCola #LeagueofLegends #LoL

https://www.techinside.com/oyunculara-ozel-kola/

Coca Cola son dönemde e-spor’a yaptığı yatırımlarla gündeme geliyor. Biz de bu yatırımları konuşmak ve Coca Cola’nın önümüzdeki dönemde neler yapacağını öğrenmek için mikrofonlarımızı Coca Cola Türkiye Marka Müdürü Yardımcısı Ata Bayındır’a uzattık. Coca Cola League of Legends şampiyonlarıyla nasıl buluştu, Bayındır'a sorduk.

Dünyada 340 milyonu aşan bir oyuncu kitlesi bulunuyor. Bu da gaming pazarının ne derece önemli olduğunu net bir şekilde gözler önüne seriyor. Peki, Coca Cola’nın bu pazar için ne gibi yatırımları bulunuyor?

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri röportajımız ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Coca Cola Legaue of Legends ile buluştu

Coca Cola, oyun dünyasında Riot Games ile yaptığı işbirliği ile gündeme geldi. Oyuncuların yüzünü güldürecek bu birliktelik kapsamında kola şişeleri League of Legends şampiyonları ile donatıldı. Ortaklık kapsamında LoL oyununun Irelia, Zed, Yasuo, Lux, Kayn ve Blitzcrank isimli karakterleri Coca-Cola Şekersiz Pet 450 ml ambalajlarında hayat buldu.


Sınırlı sayıda üretilen şişelerin özellikle oyunun tutkunları için koleksiyon değerinde olduğunu söyleyebiliriz. Uzun yıllardır sevilen bir oyun olan LoL, e-spor ile birlikte çok daha geniş kitlelere ulaştı.

Bu arada Coca Cola’nın globalda ilk olarak 2001 yılında e-spor sektörüne yatırım yaptığını belirtelim. Güney Kore’de düzenlenen e-spor şampiyonasına sponsor olan şirket, ülkemizde ise 2014 yılında Riot Games işbirliği ile kendini bu sektörde göstermiş oldu.


Web Sitemiz: http://www.techinside.com/
Twitter: https://twitter.com/TechInsideCom
Facebook: https://www.facebook.com/TechInsideSocial/
LinkedIn: https://goo.gl/M5jZnb
Kategori
Bilgi Bankasi

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.