Featured

Psikolojik Baskı Uzmanı 10 Boksör

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
132 İzlenme
Bokstaki yeteneklerinin yanında psikolojik baskı yaratmada uzman olan 10 ünlü boksörü derledim. Muhammed Ali, Mike Tyson, Floyd Mayweather..

10 - Mitch Green
Aykırı hareketleriyle tanınan bir boksördür. Mike Tyson’a 2 kere üst üste yenildikten sonra sokakta da kavga etmişlerdir. Son kavgada burnu kırılan Mitch'e 5 dikiş atıldı ve bu olaydan sonra her röportajında Mike hakkında “Michelle Cecily Tyson korkaktır, homodur.” dedi.

9 - Jack Johnson
Tommy Burns ile yapacağı boks maçından önce söylediği şu sözler bir efsanedir. “Ben bir siyahım, sen ise beyazsın. Beyaz bir teslim bayrağı kadar beyazsın!”

8 - Bernard Hopkins
Dünya şampiyonu ile karşılaşmadan önce “En gözde boksör benim. Ben onların en iyisiyim. Şampiyon ben olacağım.” demiştir.

7 - Roy Jones Jr.
Felix Trinidad ile maçından önce “39 yaşına girdim, 29 yaşında gibi gözüküyorum, 19 yaşında gibi hissediyorum.” dedi.

6 - James Toney
Klitschko kardeşler ve David Haye ile karşılaşmasından önce “Şu an ağırsiklet boksta dünyanın en iyisi benim. Avrupa’ya gidip Klitschko kız kardeşler ve David Haye ile karşılaşmaktan çekinmiyorum. Onlar korkaklar!” dedi.

5 - Naseem Hamed
“Prens’i asla küçümseyemezsiniz. Kendimi övmüyorum ama bugüne kadar hiçkimse ringe böyle bir hız, karizma ve stille çıkmadı. Yani full paket, herşeyini ortaya koymak. Hiç kimse Prens Naseem’in yaptığını yapmadı. Ben bu işte en iyisiyim.” demiştir.

4 - Floyd Mayweather Jr.
Bir buçuk yıl boksa ara verdikten sonra De La Hoya maçı ile ringe dönmesi teklif edilince “Ringe geri dönmek mi? 50 milyon dolar için? Gerçek bir şov istiyorsanız ve 100 milyon dolarınız varsa beni arayın" demiştir.

3 - Ricardo Mayorga
Ricardo Mayorga, Fernando Vargas ile maçından önce “Boksta kaybettiklerini ona geri vereceğim. Şişko Vargas’la 73 kg’da kapışmayı kabul ettim çünkü onun zayıflayacağı yoktu. Onu bu maçta emekliye ayıracağım, böylece her ringe çıktığında
artık ailesi üzülmeyecek.” dedi.

2 - Mike Tyson
"Suratının ortasına yumruğu yiyene kadar herkesin bir planı vardır"

1 - Muhammed Ali
George Foreman ile yaptıkları ormandaki gürültü (rumble in the jungle) isimli maç serisinden önce “Dün bir rüya gördüm, Afrika’daydım ve ormanın kralı olabilmek için tarzanı yendim. Tarzanı yenebilmek için timsahlarla güreştim, balinalarla cebelleştim, yıldırımlara kelepçe taktım ve gök gürültüsünü hapsettim. Benim ne kadar kötü olduğumu biliyorsunuz. Geçen hafta bir kayayı öldürdüm, bir taşı yaraladım, bir tuğlayı hastanelik ettim. O kadar kötüyüm ki, tıbbı bile hasta ederim. O kadar hızlıyım ki, bir tsunaminin ortasından ıslanmadan geçebilirim. George Foreman benle karşılaştığında faturası çok ağır olacak. Ben insanı bir kaşık suda boğarım, ölü bir ağacı öldürürüm. Muhammed Ali’yi izleyene kadar bekleyin.” demiştir. Aynı zamanda tüm zamanların en iyi boksörü olarak gösterilmektedir.

Müzikler:
"Welcome to the Show" & "Gustav Sting" Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
Kategori
Komik ve ilginc Videolar Bilgi Bankasi

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.