Featured

Sırrı Çözülemeyen 10 Faili Meçhul Cinayet

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
119 İzlenme
Dünya üzerine hergün onlarca faili meçhul cinayet işlenmektedir. Bu cinayetlerin arkasındaki korkunç katiller asla bulunamıyor.

Abone Olmak İçin ► http://goo.gl/glYKBz
Facebook ► https://goo.gl/aKeUDn
Twitter ► https://goo.gl/oucS1l

10 - Olof Palme
İsveç'te tüm nükleer santrallerin kapatılmasında rol oynayan İsveç Başbakanlığı yapan Olof Palme sivri diliyle dikkat çekiyordu. Eşiyle gittiği sinemadan evine dönerken vurularak öldürüldü. Hem katilin kimliği, hem de Olof Palme'yi neden öldürdüğü bir muamma olarak kalmaya devam ediyor.

9 - Caz Seven Baltacı
Tüm şehre korku salan bu katil cinayetlerinden önce gazeteye ilan veriyor ve dalga geçer gibi şunları söylüyordu: "Çok büyük bir caz hayranıyım, ve yemin ediyorum ki bu gece evlerinizde bir caz grubu çaldırmazsanız baltamın tadına bakarsınız."

8 - Amerikan Güzeli
JonBenet Ramsey cinayetinin Amerika'nın toplumsal hafızasında önemli bir yeri var. Çünkü kaçırıldığı zannedilen ama kendi evlerinin bodrum katında ölü bulunan 6 yaşındaki bu tatlı kız; çocuk güzellik kraliçesi, ailesi oldukça zengin ve cinayet bir Noel sabahı işleniyor. Katil asla bulunamıyor

7 -Zodyak Cinayetleri
1960'ların sonunda Amerika'da işlenen Zodyak cinayetleri tarihin çözülmemiş en büyük suçları arasındadır. Cinayetlerden sorumlu katil, medya organlarına sürekli şifreli mesajlar göndermiş ancak bu mesajların sadece 1 tanesi çözülmüş.

6 - Lojman Cinayeti
Mustafa Güngör bir milletvekilinin oğluydu, henüz çok gençti, yakışıklıydı ve vahşi cinayet milletvekili lojmanlarında işlenmişti. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen ne cinayet silahı bulundu ne de banyoya rujla yazılan saya-sgy, rg ve ssg kısatltmaları çözülebildi.

5 - OSCAR ROMERO
1960 ve 1970'lerde El Salvador ülkesinde Katolik bir rahip olan Oscar Romero (ASKIR ROMERO) ülkedeki insan hakları ihlallerini eleştirerek tepki toplamıştı. Cinayeti işleyenler olarak Amerika'da eğitim görmüş iki El Salvadorlu'dan şüphelenildi. Ancak cinayetin sırrı çözülemedi.

4 - Karındeşen Jack
En ünlü seri katillerden biride jack'tir. Tam olarak kaç kişiyi öldürdüğü bilinmiyor ama çoğunluğu hayat kadını olan kurbanların sayısı 20'yi buluyor. Jack'in kim olduğu asla ortaya çıkmadı ama kurbanlarının iç organlarını çıkarmasından ötürü kasap ya da cerrah olduğu tahmin ediliyor.

3 - Tupac Shakur
Amerikalı ünlü rapçi Tupac agresif lirikleriyle tepki topluyordu ama kimse bunun ölümüne yol açacağını düşünmemişti. Bir Mike Tyson müsabakasından çıktı otomobiline bindi ve ışıklarda durduğunda saldırıya uğradı. 6 gün komada kalan Shakur'un katili hala bulunamadı. Ayrıca ölmediğine ortadan kaybolduğuna dair bir inanç da var..

2 - Kutsal Kitap Cinayetleri
60'larda İskoçya'da 3 genç kadın kendi çoraplarıyla boğularak öldürülmüş halde bulundu. Tek bir görgü tanığı vardı O da kurbanlardan birinin kardeşiydi. Katille bir taksiyi paylaştığını, isminin John olduğunu söylediğini ve sürekli İncil'den alıntılar yaparak konuştuğunu anlattı. Robot resmini de çizdirdi. Ancak çabalar sonuçsuz kaldı. 3 kadının katili hiç bir zaman bulunamadı.

1 - Uğur Mumcu Suikasti
Uğur Mumcu suikastinin kalbimizde açtığı yara çok derin. 24 Ocak 1993'de Ankara'daki evinden çıkan Mumcu arabasına konulan bombanın patlaması sonucu yaşamını yitirdi. Suikatin planlayanlar ve gerçekleştirenler bulunamadı.

Müzikler: Kevin MacLeod (incompetech.com)
Kategori
Komik ve ilginc Videolar Bilgi Bankasi

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.