Soğan Kürünü Erkekler Neden Kullanmalı? | İbrahim Saraçoğlu Anlatıyor!

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
31 İzlenme
İbrahim Saraçoğlu'nun kürleri arasında en çok bilinen ve kullanılan kür; Soğan Kürüdür. Soğan kürü özellikle kadınlar arasında yaygın olarak kullanılan bir kürdür. Soğan kürü hangi alanlarda kullanılır? Peki siz soğan kürünü hangi alanlarda kullandınız? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Soğan kürü, polikistik over, çikolata kisti, 4-5 cm. üzeri olmayan miyomlarda yardımcıdır. Soğan kürünü prostatite, iyi huylu prostat büyümesine bağlı olarak gelişen güçlü ağrılara karşı erkekler çiğ olarak tüketebilir. Soğan kürü, çocuklarda ya da yetişkinlerde kulak ağrısı şikayetlerinde kullanılabilir. Kadınların, menopoz ya da menopoz sonrası dönemlerinde gelişen vertigo şikayetlerinde, soğan kürü oldukça başarılıdır. Sebebi bilinmeyen kulak çınlaması şikayetlerinde soğan kürü yardımcı ve destekleyicidir.

Tüm yardımcı ve önleyici kürleri ve orijinal ürünleri hakkında sorularınız ve detaylı bilgi için 0850 221 01 61'den bize ulaşabilir, http://www.profsaracoglu.com resmi internet sitemiz üzerinden ücretsiz canlı destek alabilir ya da info@profsaracoglu.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/ProfSaracoglu
Twitter: https://twitter.com/ProfSaracoglu
Instagram: https://www.instagram.com/ProfSaracoglu
Youtube: https://www.youtube.com/ProfSaracoglu
Kategori
Alternatif Tıp

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.