Featured

Şu Anda Serbest Olan 10 Seri Katil

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
180 İzlenme
Şu anda serbest olan 10 korkunç seri katil. Hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam eden psikopat katiller. iyi seyirler dilerim.

10 - Issei Sagawa
Issei Sagawa japonyalı ünlü bir nekrofili katildir. İlk cinayetini sorbonne üniversitesinde öğrenciyken tanıştığı Renee Hartevelt ile yaptı. Ensesine bir el ateş ettikten sonra parçalar halinde cesedi yedi. Ailesinin nüfuzlu olmasından dolayı uzun süre hapis yatmadı. Günümüzde yerel bir gazetede yazan Sagawa, bir ünlü gibi hayatına devam ediyor. Kendisi iki kitap yazdı, filmlerde oynadı, hatta insan eti yemenin nasıl birşey olduğuyla ilgili bir belgeseli vardır.

9 - ciudad juarez katili (gerçek adı bilinmiyor)
1993’ten beri, Meksika'nın Ciudad Juarez şehrinde 500den fazla kadın öldürüldü. Öldürülen kişilerin ölümleri birbirine çok benzediği için bir seri katil olduğu kanısına varıldı. Bu katil hala sokaklarda olabilir.

8 - Pedro Lopez (Andres Canavarı)
Pedro Lopez, "Andres Canavarı" lakabıyla tanınan seri katildir. 1970-80 yılları arasında 300'ün üstünde çocuğa tecavüz etmiş ve öldürmüştür. Bu kurbanların her biri için bir aydan fazla hapis yatmamıştır. Daha sonra 2002'de Kolombiya'da tekrar göz altına alınan seri katil, deli olduğu gerekçesiyle 3 sene hastanede yatmış daha sonra serbest bırakılmıştır. Kendisinden bir daha haber alınamamıştır. Yaşıyorsa şu an 66 yaşında bir ihtiyar.

7 - Çocuk Katili Karachi (Gerçek Adı bilinmiyor)
Karachi Çocuk katili hala kimliği belirlenemeyen pakistanlı bir katildir. 2012 ve 2013 yıllarında 15in üstünde çocuk kaybolmuştur ve daha sonra hepside korkunç bir şekilde ölü bulunmuştur. Şehirdeki polisler çocuklarını akşamları gözünün önünden ayırmamaları konusunda halkı uyarmıştır.

6 - Finlandiye Katili ( Nikita Fouganthine )
Finlandiyada doğan bu psikopat, ilk cinayetini 22 yaşındayken işledi. Bir bisiklet meselesi yüzünden bir adamı, karısını ve oğullarını öldürdü. O zamandan beri birçok kez serbest bırakılmıştır ama her seferinde çeşitli sebeplerden tekrar hapise girmiştir. 20 yıllık hapis süresi boyunca 5 defa hapisten kaçmıştır. Şu an hala firaridir ve yakalanamamıştır.

5 - Otoban Seri Cinayetleri (Adı bilinmiyor)
Bu cinayetlerin eşi benzeri yoktur. Kurbanların hemen hemen hepsi seks ticareti yapan kadınlardan oluşuyor. Vücutları hemen hemen amerika'nın her yerinde parçalanmış olarak bulunuyor. Bu cinayetler o kadar büyük sorun oluşturduki FBI otoban seri cinayetlerini önleme girişimi kurdu.

4 - Metal Pençe - Nikolai Dzhumagaliev
Kazakistanlı bu sosyopat, metal pençe lakabını öldürdüğü 100e yakın kadını yemek için kullandığı beyaz metal dişlerinden dolayı almıştır. Akli dengesinin yerinde olmaması ve şizofreni nedeniyle hiçbir zaman suçlu bulunamadı. Son 30 sene boyunca birçok ruh hastalıkları kurumuna girip çıktı ve sonunda iyileştiğine kanaat getirildi ve serbest bırakıldı. Şu an nerde olduğu bilinmiyor.

3 - Long Island Seri Katili (Adı bilinmiyor)
Kimliği belirlenemeyen bu psikopat, 1996 yılından beri tamamı fahişe olan yaklaşık 15 kadının ölümünden sorumlu. Bu ismini öldürdüğü insanların cesetlerini New york, long islanddaki park yerlerine bırakmasından dolayı almıştır. Bazı insanlar, bu katilin polis prosedürlerini çok iyi bilmesinden dolayı bir kanun adamı olduğunu düşünüyorlar.

2 - Katil Gülen Surat (adı bilinmiyor)
Gülen Surat ismi verilen kimliği belirlenememiş bu katil, 1990ların başından beri 200den fazla insanın ölümünden sorumludur. Gülen surat ifadesi ise, dedektiflerin birçok ölüm vakasında olay yerinde gördükleri bir grafiti gülen yüzden gelmektedir. bu cinayetler amerikanın birçok yerinde yaşanmıştır.

1 - Meksikalı Kanlı Katil
2008 yılından beri 44 ten sonra kadının ölümünden sorumlu tutulan kimliği belirlenememiş bir katildir. Hayat kadınları hedef alan bu katil onları parçalara ayırıp boş arazilere ve kanallara bırakıyor.

Müzikler : "Redletter" & "Cool Intro" Kevin MacLeod (incompetech.com)
Kategori
Komik ve ilginc Videolar Bilgi Bankasi

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.