Featured

Tarihteki En Şeytani 10 Çocuk Seri Katil

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
133 İzlenme
Tarihteki seri katiller saymakla bitmez. işte tarihteki en şeytani 10 çocuk seri katil ve bu çocukların işlediği korkunç cinayetler.

10 - Bryan Freeman (17) & David Freeman (16)
1995 yılında bu iki kardeş annesini ve babasını bıçaklayarak öldürdü. Ayrıca eğlence için kedilerin başını kesiyorlardı.Ömür boyu hapse mahkum edildiler. Bu çocukların katil bebek chucky den neyi eksik.

9 - Brenda Ann Spencer (16)
19 Ocak 1979 tarihinde henüz 16 yaşında iken California'da bulunan evinin penceresinden karşı sokakta yer alan Cleveland İlkokulu'ndaki öğrencilere ateş ederek 2 kişiyi öldürmekten, 9 kişiyi ise yaralamaktan hüküm giyen ABD'li katildir. Spencer olayın ardından yapılan sorguda herhangi bir pişmanlık belirtisi göstermemiş ve sorguda kendisine yöneltilen sorulara "Pazartesi günlerini sevmiyorum" şeklinde cevap vermiştir.

8 - Eric Smith (13)
Eric Smith 4 yaşındaki Derrick Robie'yi kaçırdığında 13 yaşındaydı. Zavallı çocuğa işkence yapıp öldürmüştür. Ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Smith'i bu kadar korkunçlaştıranın kızıl saçları ve kocaman gözlükleri yüzünden sürekli aşağılanması olduğu söyleniyor.

7 - Graham Young (15)
Graham Young kimyaya ama özellikle zehirlere çok meraklı bir gençti. Tüm ailesini zehirlediğinde ve üvey annesinin ölümüne sebep olduğunda 15 yaşındaydı. Uzun zaman hastanede tedavi altında tutulan Young 23 yaşında salındı. Yine boş durmayan Graham, yaklaşık 70 iş arkadaşını zehirledi ve ikisini de öldürdü. 4 kere ölüm cezasına çarptırıldı ancak 42 yaşında hapishanede öldü. Kendisini zehirlediği iddia ediliyor.

6 - Jon Venables (10) - Robert Thompson (10)
Jon Venables ve Robert Thompson çocukların ne kadar vahşi olabileceklerinin bir kanıtıdır. Jon ve Robert 2 yaşındaki James Bulger'ı annesinin bir kaç saniyelik dalgınlığından faydalanıp kaçırdıklarında sadece 10 yaşındaydılar. Minik çocuğu dövdüler, işkence ettiler ve öldüğünden emin olduklarında bir tren rayına bıraktılar.

5 - Amarjeet Sada (8)
Amarjeet Sada isimli çocuk, 8 aylık kızkardeşi ve kuzeni dahil en az üç bebeği öldürdü.Tarzı bile olan mini seri katil, kurbanlarını açık alana götürüp kafalarını taşla ezerek öldürüp, cesetleri de saklıyormuş. Amarjeet dünyanın en genç seri katili olduğu düşünülüyor.

4 - Kipland Kinkel (15) http://www.milliyet.com.tr/1998/05/24/dunya/dun06.html
Kipland Kinkel ABD'de Oregon eyaletinde Springfield kentinde, okuduğu lisenin kafeteryasını basarak etrafa ölüm yağdırdı. 15 yaşındaki lise öğrencisi Kipland Kinkel'in yaraladığı öğrencilerden birçoğu hastanede can verdi. Ayrıca Kinkel okula gelmeden önce anne ve babasınıda öldürmüş. Evde yapılan aramada 4 bomba, bubi tuzakları ve bomba yapmaya yarayan kimyasal maddeler bulundu. Kinkel bomba yapmayı internetten öğrendiğini söylemiş.

3 - Joshua Phillips (14)
Joshua Phillips, 8 yaşındaki Maddie Clifton'u bir beyzbol sopası ile öldürdü. Sonrasında kızın cesedini 1 hafta su yatağının altında sakladı. 1 hafta sonra bulunan kızın cesedinde 9 bıçak darbesi ve başında sopa darbeleri saptandı. 14 yaşındaki Joshua Earl Patrick Phillips, polise verdiği ifadede suçlamaları kabul etti.

2 - Mary Bell (11)
Mary Bell İngiltere hukuk tarihine geçen ilk çocuk katil. 1968 Mayısında, 11 yaşındayken kaldığı yetimhanede Martin Brown isimli 4 yaşında bir çocuğu boğarak öldürdü. 13 yaşında 3 yaşındaki Brian Howe'a işkence yapıp öldüren Mary yakalandı ve yaşı ve psikolojik durumu gereği kasıtsız adam öldürmekten ıslahevine gönderildi. 23 yaşına kadar orada kalan Mary Bell daha sonra hayatını anlatan bir kitap yazdı ve yüklü bir miktar karşılığı bir yayınevine sattı.

1 - Jesse Harding Pomeroy (14)
1859 yılında doğan Jesse Pomeroy kendinden küçük 4 çocuğu kaçırıp işkence yaptığı gerekçesiyle tutuklandığında sadece 11 yaşındaydı. Islahevine gönderilen Pomeroy 21 yaşına kadar orada tutulması gerekirken bir buçuk yıl sonra iyi hali gözetilerek salıverildi. Ne yazik ki cinayetler de bundan sonra başladı. Önce küçük bir kızı sonra 4 yaşında bir çocuğu işkence edip acımasızca öldürdü. Öldürdüğü kızların cinsel organlarınıda parçalayan bu ruh hastasına cinayetleri işleyip işlemediği sorulduğunda "Öldürmüş Olabilirim" dedi. Ömür boyu hapis cezası alan Pomeroy 72 yaşında hapishanede öldü.


Music:
"Tenebrous Brothers Carnival - Prelude" Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Direct Link: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100639.
Kategori
Komik ve ilginc Videolar Bilgi Bankasi

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.