Featured

Tekrar hoş geldin Nokia!

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by
108 İzlenme
http://shiftdelete.net/tekrar-hos-geldin-nokia-video-82912

Bir zamanların pazar lideri olan ve tasarımlarıyla, ürün çeşitliliğiyle herkesin sevgisini kazanan Nokia, zor günlerin ardından yeniden memleket topraklarında.

HMD tarafından satın alınan marka, Barcelona’da gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresi’nde boy göstermişti ve büyük ilgi görmüştü. Bu ilginin arkasında, yenilenen 3310 olmasına rağmen, Android işletim sistemli yeni akıllı telefonları da beğeni kazanmıştı.

Vodafone’un desteğiyle yenilenen Nokia’lar, ülkemize ulaştı. Düzenlenen basın toplantısında oldukça heyecanlı oldukları gözlenen Nokia yetkilileri, uygun fiyatlarıyla dikkat çeken modellerini ve arkasında yatan ruhu gazetecilerle paylaştılar.

Vodafone’dan Xiaomi sürprizi gelir mi?

Basın toplantısının ardından bir araya geldiğimiz Vodafpne Türkiye’den Engin Aksoy’a, bu işbirliğinin perde arkasını sorduk ve merakımıza yenik düşerek bir sürpriz de Xiaomi’den gelir mi diye ilettik.

Toplantıda herkesin görmek istediği 3310’a pek yer verilmedi. Bunun sebebi ise yenilenen Nokia 3310’un 4.5G desteği olmaması. Aslında bu durum, potansiyel Nokia 3310 kullanıcıları için fazla sorun teşkil etmiyor. İlk deneyimlerimde de gördüm ki, telefondan çok fazla şey beklemek, hayal kırıklığından öteye gitmeyecek gibi duruyor.

Tek problem, kampanyalarını 4.5G merkezine konumlandıran Vodafone Türkiye’nin, 4.5G desteği olmayan bir modelle yan yana görünmek istememesi.

Avrupa Yakası dizisi yayınlandığında sokakların boşaldığı günlerde masaların üzerinde duran Nokia telefonlar, şirket yetkililerini gururunu okşuyordu ancak bunların üzerinden çok zaman geçti ve Apple, Samsung gibi markalar tahtı paylaşmaya çalışırken, Nokia’nın Microsoft ile olan macerası ise marka için tam bir kabusa dönüştü.

Şimdi o kudretli günleri yeniden yakalamak için çok heyecanlı bir ekibe sahip olan şirketi, belki de daha zor günler bekliyor. Gözünü Apple ve Samsung’a diken ve o tahta oturmak isteyen küresel markalar arasında Huawei, Xiaomi, Sony Mobile, LG gibi oyuncuların yanı sıra, ülkemizde de General Mobile, Vestel, Casper, Reeder gibi tanıdıklar var.

Gelişmeleri yakından izleyerek, olan bitenleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Facebook ►► https://goo.gl/UINJGO
Twitter ►►https://goo.gl/ASvKP2
Google+ ►► https://goo.gl/BMUPvn

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Kategori
ShiftDelete.Net YOUTUBE KANALLARI

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.