Yaratıcılıkta Seviye Atlamış Zeki Amatör Mucitler

Üzgünüz, bu videoyu sadece Kayıtlı üyeler izleyebilir.

Lütfen giriş Yapınız ya da Buraya Tiklayarak sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by
32 İzlenme
Yaratıcılık çok özel ve üzerinde durulması gereken bir konu. Yaratıcı insanların büyük çoğunluğu da birer gizli mucit bence. Tabii bir şey icat ediliyorsa, zeka da söz konusu olmalı. Sizler için hazırladığım bu videoda az evvel söylediğim her şeyi bulabilirsiniz. Umarım hoşunuza gider. Keyifli seyirler.

►Müzik Kanalım: https://goo.gl/bupp9z
►İnceleme Kanalım: https://goo.gl/ZoGtZd

►İletişim:
alioguriletisim@gmail.com
https://instagram.com/taliogur

Mucit olmak için illa okulunu okumaya gerek yok. Nice mucit var ki mucit olduklarının bile farkında değiller. Mesela bu sanat eserinin sahibi zor şartlarda pratik şekilde çözmüş sorunu. Mucit mi bana göre en alasından.
Bu arkadaşsa büyük ihtimalle daha tescilli bir mucit çünkü icadı son derece ilginç. Bir de teker değil de palet kullandığı için daha engebeli arazide bile yol alabilir. Sizce yokuş çıkar mı bu?
Bu icadın sahibiyse farkında olmadan sınırsız enerjinin formülünü bulmuş olabilir. Fişin kendi kablosunu yine kendi prizine bağlamış ve üstüne de telefonunu şarja bırakmış. Düşündürücü.
Bakın işte bu gerçekten güzel bir buluş. Siz de sever misiniz süte bisküvi bandırıp yemeyi bilmiyorum ama ben bayılırım şahsen. Bir dahaki sefere ben de bu yöntemi kullanacağım kesin.
Yahu ağabeycim ne yapıyorsunuz öyle, hiç bulaşık süngerinden cam sileceği olur mu diye soracağım da. Sorulmaz ki bu soru da şimdi. Adam yapmış önümüze koymuş her şeyi zaten.

Çok yaratıcı bir fikir değil mi sizce de? Yalnız mutfak biraz ıslak bir ortam olduğu için mümkün mertebe uzak tutmak lazım kitapları yoksa bıçak askısı kullanılmaz hale gelebilir.
Hadi kapı kulpu koptu onu anladık ama yedek parça olarak bisiklet pedalını kullanmak necedir onu anlamadık. Düşünün artık ne kadar fazla pedalı varsa adamın aklına ilk pedal gelmiş.
Wall-E’yi izleyen kaç kişi var aramızda? Benim izlediğim en iyi animasyonlardan biriydi gerçekten. Bu dürbünler de nedense bana Wall-E’yi anımsattı. Bu arada güzel bir masa lambası olmuş kendileri.
Bu fotoğrafı ilk gördüğüm zaman kısa süreliğine anlamsızca baktım öyle. Sonradan dank etti. Hani eski ahizeli telefonlar var ya, bey abimiz o hissi yaşamak için takmış muhtemelen kulpu telefona.
Yahu kasa dediğin işte böyle olur. Birisi sonunda gerçekten çözmüş şu olayı. Hem de ısınma derdi yoktur büyük ihtimalle. Şaka bir yana mucidimiz harbiden kullanışlı bir kasa yapmış.
Kadınların büyük çoğunluğu tırnaklarına son derece özen gösterir, ama bu kadın özen içini de bir tık yukarı taşımış bildiğiniz yeni bir moda akımı başlatmış. Güzel olmuş mu sizce?

Bunu ilk gördüğüm zaman bayağı güldüm. Bebekler sevimli oldukları kadar da gürültülü olabiliyorlar doğal olarak bu emzik sayesinde bebeklere ses ayarı yapılıyor diyeceğim de dememek lazım böyle şeyler.
Arkadaşlar bu görseli özellikle paylaşmak istedim sizlerle çünkü algılayabildiğim kadarıyla ya arkadaş evdeki sıcak havayı dışarı atmaya çalışıyor ya da dışarıyı soğutmaya çalışıyor. Başka fikri olan?
İşte böyle insanlara bayılıyorum ben ya. Bakmış adam ve görmüş. Minicik bir dokunuşla da sıradan bir kapı kilidi bakın ne hale gelmiş. Tebrik ediyorum kendilerini buradan.
Seri köz getir güruhunu duymuşsunuzdur son zamanlardaki. Her ne kadar seri olmasa da köz işini çözmüş bu mucit arkadaş ve bu kadar kafa yorduğuna göre de cidden çok seviyor nargileyi anlaşılan.


► Oynatma Listeleri:

Tüm videolar: https://goo.gl/AW4tUj

Bilgi videoları: https://goo.gl/iYdE7I

Eğlenceli videolar: https://goo.gl/sHx2GM

Korku videoları: https://goo.gl/wdVGd9

Sanat ve tasarım videoları: https://goo.gl/65M09Y

Seriler: https://goo.gl/8tR7E7


►Sosyal Medya Hesaplarım:

https://www.facebook.com/siradan1adam

https://twitter.com/taliogur

https://instagram.com/taliogur


►Kaynaklar / Sources:
Kategori
Bilgi Bankasi

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.