Yoğun Bakımdaki Oğul ve Eş İçin Kamyonet Kasasında Umutlu Bekleyiş

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by
8 İzlenme
Antalya’da bir anne iki torunuyla hastane yakınında park ettikleri kamyonetin kasasında bir aydır yoğun bakımda yatan oğlundan gelecek güzel haberi bekliyor.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► http://bit.ly/IHA-Abone

Serik ilçesinde yaşayan 36 yaşındaki iki çocuk babası Erhan Zeytin, 4 ay önce aniden fenalaştı. Önce ilçedeki bir hastaneye kaldırılan Zeytin, ilk müdahalesinin ardından Antalya’daki özel hastaneye sevk edildi. Kalp damarlarında tıkanma olduğu belirlenen Zeytin’e önce anjiyo, ardından bypass ameliyatı yapıldı. Bunun yanında mide ve böbrek rahatsızlığı da olan Zeytin’in durumu ağırlaştı. Doktorların tüm çabasına rağmen Erhan Zeytin, yoğun bakıma alındı. Hayati tehlikesi bulunan Zeytin’in bir aydır yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Aile ise ilçeden gidip gelme yerine maddi imkansızlar nedeniyle hastane yakınına kurdukları çadırda derme çatma yaşamaya başladı. Çevredekilerin tepkisi üzerine anne Perihan Toy, oğlunun kasalı kamyonetini hastane yakınındaki bir otoparka getirtti. Oğlundan mutlu haber almayı bekleyen anne ve gelini, kasasının üzerini kapattıkları kamyonet kasasında yaşamaya başladı.

"Kamyonet kasasında yaşam"

Anne Perihan Toy, oğlunun hastanede ölüm kalım savaşı verdiğini belirterek, kendilerinin de hastane dışında zor günler yaşadıklarını söyledi.

Oğlunun rahatsızlığının 4 ay önce başladığını ve kalbinden bir dizi operasyon geçirdiğini anlatan anne Toy, “ Zaten önceden ben oğluma böbreğimi vermiştim. 8 aydır sağlığı çok iyiydi. Ondan sonra düştü evde, bir daha da kalkamadı. Burada 5 sefer ameliyata girdi. 1 aydan beri yoğun bakımda oğlum, bizde buralarda sürünüyoruz. Önceleri parkta ve hastane yakındaki kaldırımda çadırda yaşadık. Ama bize rahat vermediler. Paramız da kalmadı sürekli Serik’e gidip geldiğimiz için. Gelin kızıma,” Şu bizim kamyoneti getirelim bir hayırsever de üzerine naylon atar şuracıkta çocuklarla beraber yaşarız” dedim. Bir aydır otoparkta kamyonet kasasında yaşıyoruz.” dedi.

Oğlunun durumunun çok ağır olduğunu dile getiren Perihan Toy, “ Her an ölebilir. Hastanenin yakınından ayrılamıyoruz. Bir umut bekliyoruz.”ifadelerine yer verdi.

"Yardım istedi"

Erhan Zeytin’in eşi Emine Zeytin, yaklaşık 1 aydır hastane yakınında yaşadıklarını belirterek, “ Eşimin durumu çok kötü. Eşim gitme ayrılma buradan dedi. Oralarda buralarda kalıyoruz. Kimse yardım etmedi. Hastaneye yakın bir ev, çocuklarım için giyecek yiyecek istiyorum.”dedi.

#haber #sondakika #gündem #antalya #kamyonet #yoğunbakım #hasta #bekleyiş #yardım

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
► http://www.iha.com.tr

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/iha.com.tr
► https://twitter.com/ihacomtr
► https://instagram.com/ihacomtr/
► https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/

İhlas Haber Ajansı hakkında
http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
►http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Kategori
Haberler

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.